| Kód | Kód: 8715427128061 |
|---|---|
| Kategorie: | Omalovánky |
| EAN: | 8715427128061 |
| Typ hračky: | Omalovánky + knihy |
| Určeno pro: | Holka i kluk |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry: | 1,5 x 1,5 cm |
| Průvlek: | 3 mm |
| Kód | Kód: 8715427128061 |
|---|---|
| Kategorie: | Omalovánky |
| EAN: | 8715427128061 |
| Typ hračky: | Omalovánky + knihy |
| Určeno pro: | Holka i kluk |
| Materiál: | Plast |
| Rozměry: | 1,5 x 1,5 cm |
| Průvlek: | 3 mm |