| Kód | Kód: 8590265102158 |
|---|---|
| Kategorie: | Galanterie |
| EAN: | 8590265102158 |
| Složení: | mosaz |
| Průměr: | 11 mm |
| Obsah balení: | 15 ks |
| Aplikace: | Mini lisem - v balení |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 30°C |
| Kód | Kód: 8590265102158 |
|---|---|
| Kategorie: | Galanterie |
| EAN: | 8590265102158 |
| Složení: | mosaz |
| Průměr: | 11 mm |
| Obsah balení: | 15 ks |
| Aplikace: | Mini lisem - v balení |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 30°C |