Plátno, omalovánka - Skatepark
Plátno, omalovánka - Superhrdina je vyrobeno ze 100% bavlny, což zajišťuje měkkost a pohodlí. S šířkou 150 cm a hmotností 115 g/m2 je ideální pro různé projekty. Snadná údržba a odolnost materiálu z něj činí skvělou volbu pro každého.
- Přírodní materiál
- Snadná údržba
- Univerzální použití
- Odolnost a trvanlivost
| Kód | Kód: L3631 |
|---|---|
| Kategorie: | Plátno | S potiskem |
| Barva: | Černá, Bílá, Mix - tisk |
| Elasticita: | Nepružná |
| Motiv: | pro děti |
| Použítí: | na šaty, na dečky, na dekorace, na polštáře, na závěsy |
| Pro koho: | pro děti |
| Sezóna: | Celoroční |
| Typ látky: | Bavlna |
| Složení: | 100% bavlna |
| Materiál: | Plátno |
| Šířka: | 150 cm (+/- 5%) |
| Hmotnost: | 115 g / m2 (+/- 5%) |
| Srážlivost: | +/- 5 až 10% |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: ANO, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)



