| Kód | Kód: L2700 |
|---|---|
| Kategorie: | Galanterie |
| Materiál: | juta |
| Složení: | 100% juta |
| Šířka: | 160 cm (+/-5%) |
| Gramáž: | 200 g/m2 (+/- 5%) |
| Hustota: | 3 očka / 1 cm |
| Péče: | Žehlení: NE, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: NE |
| Kód | Kód: L2700 |
|---|---|
| Kategorie: | Galanterie |
| Materiál: | juta |
| Složení: | 100% juta |
| Šířka: | 160 cm (+/-5%) |
| Gramáž: | 200 g/m2 (+/- 5%) |
| Hustota: | 3 očka / 1 cm |
| Péče: | Žehlení: NE, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: NE |