Ramenní výztuhy typ PN14 - Bílá
Ramenní výztuhy typ PN14 v bílé barvě, vyrobené ze 100% polyesteru, jsou ideální pro zajištění tvaru a pevnosti oděvů. Snadno se udržují díky možnosti praní a sušení v sušičce. S certifikátem o zdravotní nezávadnosti jsou bezpečné i pro dětské projekty.
Výhody produktu- Odolný materiál
- Snadná údržba
- Certifikovaná bezpečnost
| Kód | Kód: 3018 |
|---|---|
| Kategorie: | Galanterie |
| EAN: | 8590587720078 |
| Materiál: | 100% polyester |
| Hmotnost: | 150 g/m2 |
| Šíře: | 160 cm |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: ANO, Bělení: NE, Praní: 40°C |
| Certifikát: | Protokol o zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let |
.jpg)







