Ramenní výztuhy typ PN14 - Černá
Ramenní výztuhy typ PN14 v černé barvě jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitu a spolehlivost. Vyrobeny ze 100% polyesteru, poskytují pevnost a stabilitu. Jsou snadno udržovatelné a bezpečné pro dětské oblečení díky certifikátu o zdravotní nezávadnosti.
Výhody produktu:- Odolnost a pevnost
- Jednoduchá údržba
- Bezpečné pro děti
| Kód | Kód: 3019 |
|---|---|
| Kategorie: | Galanterie |
| EAN: | 8590587720276 |
| Materiál: | 100% polyester |
| Hmotnost: | 150 g/m2 |
| Šíře: | 160 cm |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: ANO, Bělení: NE, Praní: 40°C |
| Certifikát: | Protokol o zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let |
.jpg)







