Spirálový zip 3 mm, pinlock - Bílá
Spirálový zip 3 mm, pinlock - Bílá: Vysoce praktický a odolný zip z polyesteru s nemagnetickým kovem. Je pratelný a vhodný pro různorodé projekty od oděvů po tašky. Zip je snadno udržovatelný, lze ho žehlit a poskytuje bezpečné zapínání díky pinlock jezdci. Přináší jistotu a kvalitu do každého šití.
Výhody produktu- Odolný materiál
- Bezpečný jezdec
- Snadná údržba
| Kód | Kód: 2-002-20 15534/25 Zvolte variantu |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)






