Spirálový zip 3 mm, pinlock - Cobalt
Spirálový zip 3 mm s pinlock jezdcem v kobaltové barvě je praktický a elegantní doplněk pro vaše textilní projekty. Vyroben ze 100% polyesteru, je pratelný na 40°C a odolný vůči žehlení. Tento zip je ideální pro bundy, tašky a další výrobky. Výhody produktu
- Odolný materiál
- Snadná údržba
- Univerzální použití
| Kód | Kód: 2-017-25 |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)






