Spirálový zip 3 mm, pinlock - Krémová
Spirálový zip 3 mm, pinlock - Krémová je ideální pro vaše šicí projekty. Díky polyesterovému materiálu je odolný a pratelný. Jezdec s pinlock systémem zajišťuje, že zip zůstane pevně na místě. Tento zip je nedělitelný a má šířku spirály 3 mm, což ho činí vhodným pro různé aplikace. Výhody produktu:
- Nejvyšší odolnost
- Bezpečnost systému pinlock
- Jednoduchá údržba
| Kód | Kód: 2-024-30 2-024-20 2-024-25 Zvolte variantu |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)






