| Kód | Kód: 2-011-20 |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)







