Spirálový zip 3 mm, pinlock - Petrolejová
Spirálový zip 3 mm, pinlock - Petrolejová je vysoce odolný a spolehlivý zip z 100% polyesteru. Je pratelný, žehlitelný a vhodný pro širokou škálu použití. Perfektní volba pro ty, kteří hledají kvalitu a styl.
Výhody produktu- Odolný materiál
- Univerzální použití
- Jezdec pinlock
| Kód | Kód: 2-016-20 |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)







