Spirálový zip 3 mm, pinlock - Růžová
No description. Tento kvalitní spirálový zip o šířce 3 mm v atraktivní růžové barvě je ideální pro šití jemných oděvů. Vyroben z 100% polyesteru a nemagnetického kovu, je odolný a snadno pratelný. Díky pinlock jezdci zůstane bezpečně uzavřen. Žehlit lze bez obav, aviváž a sušička nejsou doporučeny.
Výhody produktu- Kvalitní materiál
- Bezpečné uzavření
- Snadná údržba
| Kód | Kód: 2-004-20 2-004-25 Zvolte variantu |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)






