Spirálový zip 3 mm, pinlock - Šedá
Spirálový zip 3 mm s pinlock jezdcem je ideální pro všechny vaše šicí projekty. Tento nedělitelný zip je vyroben z 100% polyesteru a nemagnetického kovu, což zajišťuje jeho odolnost a snadnou údržbu. Díky tomu je vhodný pro praní na 40°C a žehlení. Výhody produktu:
- Odolnost vůči praní
- Bezpečný jezdec pinlock
- Univerzální použití
| Kód | Kód: 2-009-30 2-009-20 2-009-25 Zvolte variantu |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)






