Spirálový zip 3 mm, pinlock - Světle šedá
Spirálový zip 3 mm ve světle šedé barvě je ideální pro všestranné použití v domácích i profesionálních projektech. Je vyroben z 100% polyesteru s nemagnetickým kovem, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Tento zip je pratelný při 40°C, vhodný k žehlení, ale nedoporučuje se používat aviváž ani sušičku. Výhody produktu
- Odolnost a spolehlivost
- Univerzální použití
- Snadná údržba
| Kód | Kód: 2-008-30 2-008-20 Zvolte variantu |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)







