Spirálový zip 3 mm, pinlock - Tmavě fialová
Spirálový zip 3 mm v tmavě fialové barvě s pinlock jezdcem je nedělitelný a vyroben z odolného polyesteru a nemagnetického kovu. Je pratelný, vhodný ke žehlení, ale nesmí se bělit ani sušit v sušičce. Ideální pro jemné látky jako jsou šaty a polštářky. Výhody produktu:
- Diskrétní design
- Bezpečný pinlock jezdec
- Odolné materiály
| Kód | Kód: 2-026-20 |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)







