Spirálový zip 3 mm, pinlock - Žlutá
Spirálový zip 3 mm, pinlock - Žlutá je ideální volbou pro vaše projekty. Složený z 100% polyesteru a nemagnetického kovu, je zip odolný a pratelný při 40°C. Snadná manipulace s jezdcem pinlock přispívá k jeho univerzálnosti. Výhody produktu
- Odolnost vůči praní
- Snadná manipulace
- Široká použitelnost
| Kód | Kód: 15564/25 |
|---|---|
| Kategorie: | Zdrhovadla, zipy, suché zipy |
| Složení: | 100% polyester, nemagnetický kov - pratelný, plast |
| Zip kostěný: | Nedělitelný |
| Celková šíře zipu: | 2,6 cm |
| Šířka spirály: | 3 mm |
| Jezdec: | Jezdec pinlock |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 40°C |
.jpg)







