Úplet - Pruhy, tmavě modrá 1cm
Úplet - Pruhy, tmavě modrá 1cm je kvalitní materiál složený z 95% bavlny a 5% elastanu. Je ideální pro šití triček, tílek a letních šatů. Snadno se udržuje a poskytuje pohodlí díky své pružnosti.
Výhody produktu
- Pružnost a pohodlí
- Snadná údržba
- Všestranné použití
- Kvalitní materiál
| Kód | Kód: L2519 |
|---|---|
| Kategorie: | Úplet s potiskem |
| Složení: | 95% bavlna, 5% elastan |
| Materiál: | Úplet |
| Šířka: | 150 cm (+/- 5%) |
| Hmotnost: | 200 g / m2 (+/- 5%) |
| Srážlivost: | +/- 5 až 10% |
| Péče: | Žehlení: ANO, Aviváž: NE, Sušička: NE, Bělení: NE, Praní: 30°C |
.jpg)



